Aanmeldingen

Lijst van aanmeldingen: Bedrijfsbezoek Profile Nout, 07.02.2020

Bedrijf Naam: Namen deelnemers Extra
Fysioteam ART Roy Otten 1. Roy Otten 2. Angelique Otten
Zorglandgoed Bloemfonteijn Rian Verwoert 1. Rian Verwoert
Profeyt Christophe Thole 1. Christophe Thole 2. Edwin Gerritsen
Kroezen E. de Deugd 1. Elias de Deugd 2. Koen Vermeulen
TSC de Betuwe BV Peter Sap 1. peter sap 2. mark ijmker
Van der Horst Bedrijfsmakelaardij en Vastgoed Beheer Wendy van der Horst 1. Wendy van der Horst
Ruiter Bouw de Arie de Ruiter 1. Arie de Ruiter
Toon Ralph Thijsen 1. Ralph Thijsen
Werkzaak Rivierenland Karin van den Elst 1. Karin van den Elst
Stouten en Wijnen Sjaak de Mooij 1. Sjaak de Mooij
Flynth adviseurs en accountants Wilbert Kemperman 1. Wilbert Kemperman 2. Gerrit van Willigen
Company Brokers Specialisten Bedrijfsovernames BV Willem van den Hoek Ostende 1. Willem van den Hoek Ostende
Berkeley & Lawrence B.V. Els Jacobs 1. Els Jacobs 2. Pieter Hol
Corim Dental Products B.V. Wilfred van Est 1. Wilfred van Est
Helten Transport van J.A. van Helten 1. Jan van Helten 2. Ada Geijtenbeek
Gemeente West Betuwe Ludolf van Lith 1. Ludolf van Lith 2. Ed Goossens
Petra van Kessel Vastgoed bv Petra van Kessel 1. Petra van Kessel
MPG.b.v. Kees Middelkoop 1. Kees Middelkoop
Breda, Wim Van B.V. D. van Breda 1. Dick van Breda
H.S.B. Haaften W.H. van den Heuvel 1. Willem van den Heuvel 2. Remco van der Pol
Kessel J. van B.V. J.E.D. van Kessel 1. Joop van Kessel 2. Johan van Kessel
Haak van den B.V. Derk van Haak 1. Wim van den Haak 2. Herman Vermeulen 3. Derk van den Haak
Bus & Van Osch Advocaten Bob Bus 1. M.J.W. Osch
Rabobank West Betuwe Henk van Hemert 1. Henk van Hemert
Ecoleon BV Robert van Doorn 1. Erik van Doorn
Bercon B.V. Sabine Coenmans 1. Sabine Coenmans
Slimwei Holding B.V. Jorrit den Hartog 1. Jorrit Den Hartog
Walter Mars Rianne van Riemsdijk 1. Walter Mars
Flantua Accountants en Adviseurs Theo van der Gun 1. Theo van der Gun
Bierman Advocaten Johan Thielen 1. Johan Thielen
Kesselwegenbouw Geldermalsen van Barend van Kessel 1. Barend v Kessel 2. Leo v Meegdenburg 3. Kasia Foltyn
Kessel Bouw van B.V. H. van Kessel 1. Hans van Kessel
Outdoor Furniture Nederland B.V. Henk Baars 1. Henk Baars
Hoveniersbedrijf Hol B.V. / Hol Beheer B.V. Johan Hol 1. Frans Hol 2. Liesbeth Hol
Gebr. Van Doorn B. van Doorn 1. Barend van Doorn
Afvalzorg Grondbank Geldermalsen Marcel van Steenis 1. Marcel van Steenis
Gebr. M. en W. Bron B.V. L.H. Bron 1. henri bron 2. rianne bron
Honders Geldermalsen Beheer BV Reinier Honders 1. Reinier & Marinette 2. Honders
Visscher Autoschade B.V. michel jongedijk 1. michel jongedijk
Heteren Assurantiën van Hans van Heteren 1. Hans van Heteren 2. Nadja van de Sande- van Wijk
Advado B.V. R.B. van Doorn 1. Rob van Doorn 2. Herbert van Doorn
Theo van der Perk B.V. A.H. van der Perk 1. Henk van der Perk 2. Erik van der Perk
H. de Bruijn Relatiegeschenken b.v. W. van Lith 1. Ethio van Lith 2. Wout van Lith
Flantua Accountants en Adviseurs Nico Hardenbol 1. Nico Hardenbol
Trium Notarissen Nico van Wijk 1. Nico van Wijk
CROP corporate finance Rob Steenhorst 1. Rob Steenhorst
inventief 180 B.V. Gillian Franje 1. GJ Franje

Terug naar overzicht bijeenkomsten