Aanmeldingen

Lijst van aanmeldingen: Bedrijvenkring - snertborrel 2019, 13.12.2019

Bedrijf Naam: Namen deelnemers Extra
MPG b.v. Kees Middelkoop 1. Kees Middelkoop
Signa Terra B.V. Barend van Doorn 1. Barend van Doorn 2. Fons van Rijckevorsel van Kessl
Profeyt Christophe Thole 1. Christophe Thole
Hoveniersbedrijf Hol B.V. / Hol Beheer B.V. Johan Hol 1. Frans Hol 2. Liesbeth Hol
De Pluk Rogier Sengers 1. Loudi Pot
Gebr. Van Doorn B. van Doorn 1. Barend van Doorn 2. Jannie van Doorn
Zorglandgoed Bloemfonteijn Rian Verwoert 1. Rian Verwoert 2. Monique Verwoert
Vermeltfoort Fysiozorg Jan Vermeltfoort 1. Lidy Vermeltfoort - Jansen 2. Jan Vermeltfoort
Only for Men B.V. Piet Feenstra 1. Piet Feenstra 2. Roy de Graaf
Company Brokers Specialisten Bedrijfsovernames BV Willem van den Hoek Ostende 1. Willem C. van den Hoek Ostende
Rabobank West Betuwe Henk van Hemert 1. Henk van Hemert
Accon avm accountants B.V. H. van Noord 1. Henk van Noord 2. Erik vander Most
Haak van den B.V. Wim van den Haak 1. wim van den haak
AVRI G. de Wildt 1. Guido de Wildt 2. Cees Brouwer
Stouten en Wijnen Sjaak de Mooij 1. Sjaak de Mooij
Trium Notarissen Nico van Wijk 1. Nico van Wijk 2. Ria van Wijk
Afvalzorg Grondbank Geldermalsen Marcel van Steenis 1. Marcel van Steenis
Kroezen E. de Deugd 1. Melanie Ketels 2. Elias de Deugd
inventief 180 B.V. Gillian Franje 1. Gillian Franje
Werkzaak Rivierenland Karin van den Elst 1. Karin van den Elst
Gebr. Van Doorn Barend Azn van Doorn 1. Barend van Doorn azn
Lenselink & van Weenen Sander Lenselink 1. Sander Lenselink
Fysioteam ART Roy Otten 1. Roy Otten 2. Angelique Otten
Flantua Accountants en Adviseurs Theo van der Gun 1. Theo van der Gun
H. Cornelisse Holding BV Rieks Cornelisse 1. Rieks Cornelisse 2. Jeanet Cornelisse
Kesselwegenbouw Geldermalsen van Barend van Kessel 1. barend v Kessel 2. Dicky v Kessel 3. Leo v meegdenburg 4. Ilvy van meegdenburg
Honders Geldermalsen Beheer BV Reinier Honders 1. Reinier & Marinette 2. Honders
Dover B.V. F. van Doorn 1. Frans van Doorn 2. Leo van Kasteren
Gemeente West Betuwe Jacqueline van Kessel - directiesecretariaat 1. Ton 2. van Maanen
Bierman Advocaten Johan Thielen 1. Johan 2. Thielen
Bus & Van Osch Advocaten Bob Bus 1. Bob Bus 2. Marc van Osch
Breda, Wim Van B.V. D. van Breda 1. Dick van Breda 2. Wim van Breda jr
Ecoleon BV Robert van Doorn 1. Erik van Doorn 2. Doriena van Doorn
Outdoor Furniture Nederland B.V. Henk Baars 1. Henk Baars
Petra van Kessel Vastgoed bv Petra van Kessel 1. Petra van Kessel
Heteren Assurantiën van Hans van Heteren 1. Hans van Heteren 2. Nadja van de Sande- van Wijk
Kessel J. van B.V. J.E.D. van Kessel 1. Joop van Kessel 2. Johan van Kessel
Bottesteyn interieurs Walter Claesen 1. Walter Claesen
Willem Cornelissen Automotive BV Willem Cornelissen 1. Willem Cornelissen
Ceratec Technical Ceramics B.V. Kees Visser 1. Kees Visser 2. Wilma Visser
Gemeente West Betuwe Ludolf van Lith 1. Ed Goossens 2. Servaas Stoop
H.S.B. Haaften W.H. van den Heuvel 1. van den Heuvel 2. Nederburgh 3. van der Pol
RHD-Advies Ron Dedden 1. Ron Dedden
Flantua Accountants en Adviseurs Nico Hardenbol 1. Nico Hardenbol
VDW CoolSystems BV P. van de Werken 1. Pieter van de Werken
Custonext Bart van der Meeren 1. Bart van der Meeren

Terug naar overzicht bijeenkomsten