Aanmeldingen

Lijst van aanmeldingen: Bedrijvenkring - jaarfeest 2019, 11.10.2019

Bedrijf Naam: Namen deelnemers Extra
Kroezen E. de Deugd 1. Elias de Deugd 2. Melanie Ketels
Zorglandgoed Bloemfonteijn Rian Verwoert 1. Rian Verwoert 2. Monique Verwoert
Trium Notarissen Nico van Wijk 1. Nico van Wijk 2. Ria van Wijk 3. Peter van den Broecke 4. Arnélie van den Broecke-de Boer
Van der Horst Bedrijfsmakelaardij en Vastgoed Beheer Wendy van der Horst 1. Wendy van der Horst 2. Karin Verploegh
Signa Terra B.V. Rijckevorsel van Kessel 1. Fons van Rijckevorsel van Kessel
Xenox Music & Media A.P. de Gram 1. Arjen de Gram 2. Karin de Gram
Gemeente West Betuwe Jacqueline van Kessel - directiesecretariaat 1. Ton van Maanen 2. Geertrui van Maanen
Theo van der Perk B.V. A.H. van der Perk 1. Yke van der Perk 2. Henk van der Perk
Kesselwegenbouw Geldermalsen van Barend van Kessel 1. barend van Kessel 2. Leo van Meegdenburg 3. Gert Stam
Fysioteam ART Roy Otten 1. Roy Otten 2. Angelique Otten
Dover B.V. F. van Doorn 1. Frans van Doorn 2. Conny van Doorn
Petra van Kessel Vastgoed bv Petra van Kessel 1. Petra van Kessel
Helten Transport van J.A. van Helten 1. Jan van Helten 2. Ada Geijtenbeek
Flantua Accountants en Adviseurs Theo van der Gun 1. Jeanne van der Gun 2. Theo van der Gun
Heteren Assurantiën van Hans van Heteren 1. Hans van Heteren 2. Nadja van de Sande- van Wijk 3. Corné van de Sande
Haak van den B.V. Herman Vermeulen 1. Gerry Vermeulen 2. Herman Vermeulen
Advado B.V. R.B. van Doorn 1. Rob van Doorn 2. Dicky van Doorn
MPG.b.v. Kees Middelkoop 1. Kees Middelkoop 2. Renda Middelkoop
Gebr. Van Doorn B. van Doorn 1. Barend van Doorn 2. Jannie van Doorn 3. Saskia vd Leeden-van Doorn 4. Harm vd Leeden
Ruiter Bouw de Arie de Ruiter 1. Arie de ruiter 2. Marry de Ruiter
Rabobank West Betuwe Henk van Hemert 1. Henk van Hemert 2. Jolanda van Hemert
Waal Autogroep de Eric de Keijzer 1. Eric de Keijzer 2. Margriet de Keijzer
Kessel Bouw van B.V. H. van Kessel 1. Hans van Kessel
Haak van den B.V. Wim van den Haak - wim thuis-email 1. wim van den haak 2. riet van den haak
Hoveniersbedrijf Hol B.V. / Hol Beheer B.V. Johan Hol 1. Frans Hol 2. Liesbeth Hol
H. Cornelisse Holding BV Rieks Cornelisse 1. Rieks Cornelisse 2. Jeanet Cornelisse
Gemeente West Betuwe Ludolf van Lith 1. Ed Goossens
Honders Geldermalsen Beheer BV Reinier Honders 1. Reinier & Marinette 2. Honders
Bottesteyn interieurs Walter Claesen 1. Walter Claesen

Terug naar overzicht bijeenkomsten